Site Overlay

Klimaservis

Od roku 2016 disponujeme dvěma plničkami Bosch AC611 na chladivo 134 A a jednou plničkou na chladivo 1234 YF, které jsou standardem ve všech nových vozidlech.

Investovali jsme do moderního vybavení, včetně průplachové sady pro klimatizace Easy Flush PRO, která je klíčová pro udržení optimálního výkonu klimatizačního systému. Důležité je si uvědomit, že po každé výměně kompresoru je nezbytné provést průplach klimatizačních systémů. Tento proces zajišťuje odstranění potenciálních nečistot, vlhkosti a zbytků starého oleje. Tímto způsobem chráníme nový kompresor a zajišťujeme, že klimatizační systém bude fungovat optimálně.

Průplach klimatizačních systémů, Klimatizace, Klimaservis, Klimatizace Liberec, Únik chladícího média Liberec, servis klimatizací Liberec, servis klimatizace Liberec, 1234 YF, 134 A, Klimatizace, Klimaservis, Klimatizace Jablonec, Únik chladícího média Jablonec, servis klimatizací Jablonec, servis klimatizace Jablonec, Klimatizace Vratislavice, Únik chladícího média Vratislavice, servis klimatizací Vratislavice, servis klimatizace Vratislavice, Klimatizace Rochlice, Únik chladícího média Rochlice, servis klimatizací Rochlice, servis klimatizace Rochlice

S hledáním úniků chladiva máme dlouholeté zkušenosti. Naše metoda s vodíkovou detekcí je velmi účinná. Využíváme 5 % vodíku a 95 % dusíku spolu se speciálním detektorem vodíku a díky tomu jsme schopni nalézt úniky od 50 g/rok na obou chladivech. Náš detektor reaguje pouze na vodík a nereaguje s dalšími chemickými látkami v automobilu, což zajišťuje vysokou úspěšnost při hledání úniků.

Při plnění klimatizací se nezaměřujeme pouze na prázdné systémy, ale nejprve pečlivě zjišťujeme důvod prázdného stavu – zda nejde o únik chladiva.

Při plnění klimatizací také důkladně čistíme vysoušeč, což je základní krok každého plnění. V případě poruchy kompresoru zařídíme jeho výměnu.

Naše práce zahrnuje použití různých typů olejů, jako je olej PAK 46 i olej bez elektrolytů, který je určen pro hybridní a čisté elektromobily.

Většinu zkorodovaných hliníkových vedení opravujeme pomocí adekvátních spojů Lockring. Dále provádíme náhrady vadných hadic a trubek.

Připravte svůj klimatizační systém na novou úroveň pohodlí – rezervujte si své místo pomocí jednoduchého formuláře na webových stránkách nyní!