Site Overlay

Pneuservis

Naše pneuservisní služby jsme plně zaměřili na Vaši maximální spokojenost a pohodlí.

Přezouváme ráfky od 13″ do 22″, včetně nízkoprofilových a runflatových pneumatik. Naše preferovaná značka je Lassa (od výrobce Bridgestone) s 6letou zárukou, ale rádi objednáme značku dle vašeho přání, případně Vám s výběrem pomůžeme. Při výměně vždy standardně pečujeme o ventily a používáme ochrany disků, abychom zabránili jejich poškrábání nebo poškození.

Pneuservis, Pneuservis Liberec, Vyvážení kol Liberec, Mytí kol Liberec, Oprava kola Liberec, Pneuservis Jablonec, Vyvážení kol Jablonec, Mytí kol Jablonec, Oprava kola Jablonec, Pneuservis Vratislavice, Vyvážení kol Vratislavice, Mytí kol Vratislavice, Oprava kola Vratislavice, Pneuservis Rochlice, Vyvážení kol Rochlice, Mytí kol Rochlice, Oprava kola Rochlice

Pečujeme také o Vaše disky. Po sundání kol z vozu vždy důkladně očistíme středy od rzi a mažeme je speciálním přípravkem, který usnadní následnou demontáž. Šrouby kol utahujeme na předepsaný moment výrobcem vozu. Navíc nabízíme renovaci komaxitem na kola, rovnání nebo svařování disků.

Naše služby dále zahrnují pracování s TPMS (systém monitorování tlaku v pneumatikách), a pokud je potřeba, rádi jej nahrajeme do řídící jednotky motoru. Prodáváme také vymezovací kroužky a šrouby. Základní šrouby máme skladem a kroužky zajistíme do dvou pracovních dnů. Pneumatiky dokážeme opravit hříbkem, zajistíme záplatování a opravíme malé průpichy teplou vulkanizací.

Pokud máte zájem uskladnit své sezónní pneumatiky, rádi se o ně postaráme. Rezervaci pro jednotlivé úkony najdete na těchto stránkách.